Zvyšovanie potencie doma ľudové prostriedky

Neúprosné štatistiky uvádzajú nasledovné fakty: tretina mužov po 50. roku života má problémy s potenciou. Existuje názor, že na získanie skutočných údajov o chorobnosti je potrebné vynásobiť oficiálne údaje 10 . . . A v 80% prípadov sú v štruktúre chorobnosti stredné a ťažké formy patológie. Smutné, však?

Lenivosť, strach z lekárov, nedostatok času, prokrastinácia – aké faktory vedú k takýmto následkom? Alebo nízka účinnosť liekov? Tradičná medicína bola vždy relevantná a je nepravdepodobné, že dopyt po účinných metódach klesne. Zvážte populárne prostriedky alternatívnej medicíny na zvýšenie potencie doma.

Najlepšie ľudové prostriedky na použitie doma

Prevalencia domácich alebo ľudových metód na zvýšenie potencie sa vysvetľuje aj tým, že neprichádzajú s pokynmi s obrovským zoznamom vedľajších účinkov. A dávajú príjemné bonusy vo forme dobrej imunity a celkového ozdravenia tela.

 • Med a orechy. Tieto produkty sú skladom užitočných látok: vitamínov, mikroelementov, makroživín, esenciálnych mastných a aminokyselín, enzýmov a oveľa viac dobrého. Výsledok sa dostavuje priamym vplyvom na produkciu testosterónu a nepriamo – zlepšuje sa stav kardiovaskulárneho systému. Na prípravu zmesi je potrebné vziať čerstvé produkty. Zmieša sa rovnaké množstvo píniových orieškov, vlašských orechov a medu. Je lepšie uchovávať produkt v chladničke. Jedzte polievkovú lyžicu denne.
 • vlašské orechy a med na zvýšenie potencie
 • Ľubovník trávový. Obsahuje také účinné látky ako furokumaríny, organické kyseliny, éterické oleje. Prostriedky na báze ľubovníka zlepšujú krvný obeh v panvových orgánoch, normalizujú psycho-emocionálny stav a prispievajú k produkcii pohlavných hormónov. Používa sa ako korenie do jedál, pridáva sa v sušenej forme. Z koreňa tejto bylinky sa robí aj odvar. Čajová lyžička drveného koreňa sa odoberie v pohári vody, varí sa 10 minút. Vypite jednu polievkovú lyžičku. lyžice 3 krát denne.
 • bylina ľubovníka na potenciu
 • Tymián alebo tráva Bogorodskaya, alebo tymian. Obsahuje éterické oleje a flavonoidy, stopové prvky vrátane zinku. A je súčasťou molekuly testosterónu. Navyše, vďaka protizápalovému účinku sa tymián používa pri komplexnej liečbe adenómu prostaty, cystitídy, prostatitídy. Tráva Bogorodskaya sa varí vriacou vodou: 100 g. suroviny v pohári vody. Pite počas dňa ako čaj.
 • odvar z tymiánu na zvýšenie potencie

  Pozor!Tymián má množstvo kontraindikácií na užívanie - žalúdočný vred, ochorenie obličiek a pečene, fibrilácia predsiení.

 • Žihľava na zvýšenie potencie. Má zložky ako kvercetín, sitosterol, fenolkarboxylové kyseliny, karotenoidy, vitamíny gr. B, K, C, E, kumaríny. Táto pálivá bylina zvyšuje sexuálnu túžbu, lieči zápaly urogenitálnej oblasti. Tonikum a stimulant pre metabolizmus. Z koreňov rastliny sa pripravuje infúzia: na lyžicu jemne nasekaných koreňov žihľavy - pol litra vodky. Trvajte na tom 3 týždne a pite 20 kvapiek raz denne.
 • žihľava na potenciu
 • Ženšeň. Klasika žánru. Obsahuje saponínové glykozidy, minerály a vitamíny vo veľkom množstve (asi 20%). Ginsenozidy zvyšujú produkciu oxidu dusnatého a vedú k zväčšeniu penisu. Stimuluje krvný obeh, zvyšuje libido, zlepšuje kvalitu spermií. Je výborným imunostimulantom a antidepresívom. Vezmite 1 polievkovú lyžicu drvených koreňov, pridajte 350 g. med, nechať 14 dní, konzumovať ráno, poobede a večer.
 • koreň ženšenu na potenciu
 • "Varené víno" na potenciu: zmiešajte 100 g. hrozienka, rovnaké množstvo sušených sliviek a sušených marhúľ; pridajte lyžicu cukru. Do sušeného ovocia nalejeme červené víno a pridáme korenie – klinčeky, škoricu, kardamón. Zahrievajte na miernom ohni asi hodinu. Pite večer pred večerou.

Dôležité!Všetky recepty na zvýšenie potencie, dokonca aj tradičná medicína, majú určité kontraindikácie, takže pred použitím sa musíte poradiť s lekárom! Samoliečba môže byť nebezpečná!

Stojí za pripomenutie

Je dôležité objektívne posúdiť aktuálnu situáciu so zdravím. Netreba sa utešovať nádejou, že zložité a ťažké formy erektilnej dysfunkcie možno vyliečiť bylinnými prípravkami. Sú skôr účinné v počiatočných fázach. A pri tých neskorších už len vymažú klinický obraz choroby a sťažia diagnostiku.

lekára a zvýšenie potencie

Nezabudnite na nasledujúce body:

 1. Vzdať sa zlých návykov (fajčenie, alkohol) pomôže telu rýchlo sa zotaviť.
 2. Zníženie nervového napätia bude mať pozitívny vplyv na libido.
 3. Fyzická aktivita a správna výživa zlepší stav kardiovaskulárneho systému.
 4. Prevencia a včasná liečba chorôb, vrátane pohlavne prenosných chorôb, zvýšia šance na dlhodobú sexuálnu aktivitu.

Cesta bude zvládnutá chôdzou

Tento článok o zvyšovaní potencie doma s ľudovými prostriedkami slúži len na informačné účely. Všetky lekárske manipulácie a činnosti by mali byť koordinované s lekárom. Staraj sa o svoje zdravie!