Inštrukcie na používanie Erogan

Eroganový bylinkový a minerálny komplex sa vyrába vo forme zrnitej látky obsahujúcej homogenizovanú zmes zložiek prírodného pôvodu. Hnedé želatínové kapsuly obsahujú 500 mg granúl. Kapsuly sú balené v zatavených blistroch potiahnutých fóliou s dvojfarebným logom lieku. Kapacita blistra - 10 kapsúl.

Každé balenie obsahuje dva blistre s 10 kapsulami a vytlačený návod na použitie kapsúl Erogan. Okraje kartónovej škatule sú opatrené obrázkami a nápismi, ktoré vysvetľujú, ako sa droga používa. Erogan, distribuovaný na Slovensku, môže mať nápisy v štátnom a anglickom jazyku.

Pozor na falzifikáty! Rozpor medzi daným popisom a vonkajším dizajnom produktu naznačuje falšovanie produktu!

Indikácie a kontraindikácie

Zapálené mužské orgány im pomôžu tobolky Erogan

Indikácie pre použitie kapsúl Erogan:

  • porušenie potencie akéhokoľvek stupňa bez ohľadu na etiológiu a patogenézu;
  • závažná erektilná dysfunkcia;
  • oneskorená ejakulácia;
  • diagnostikovaná hormonálna nerovnováha;
  • anorgazmia;
  • vekom súvisiace zníženie libida;
  • psychologické problémy, ktoré bránia úplnému pohlavnému styku.

Relatívnou kontraindikáciou je arteriálna hypertenzia 3. stupňa.

Priebeh liečby

Nominálna doba liečby bylinno-minerálnym komplexom Erogan je 10 dní. V niektorých prípadoch si kurz vyžaduje predĺženie o obdobie troch týždňov až troch mesiacov.

Na dosiahnutie stabilného predĺženého výsledku sa odporúča po ukončení hlavnej fázy liečby sexuálnych dysfunkcií prejsť na profylaktickú dávku lieku - jednu kapsulu každý druhý deň (vek pacienta do 47-50 rokov) ) alebo jednu kapsulu denne (vo veku nad 50 rokov). Rýchle ošetrenie potencie kapsulami Erogan je realitou!

Pokyny

Používanie kapsúl Erogan sa odporúča dospelým mužom. Počiatočná dávka je jedna kapsula denne. Erogan sa má užiť hneď po jedle ráno. Ďalej sa odporúča prejsť na užívanie kapsúl dvakrát denne.

Významné porušenie potencie a nadváhy si môže vyžadovať zvýšenie dávky lieku. Ak užívate tri alebo štyri kapsuly denne, pokúste sa dodržiavať rovnaký čas liečby.

Neodporúča sa vypiť viac ako jednu kapsulu naraz. Rovnomerné rozloženie dávok v časovej škále zaisťuje udržanie koncentrácie účinných látok v krvnej plazme na správnej úrovni.

Dôležité informácie

Neboli pozorovania, ktoré by spoľahlivo potvrdili alebo vyvrátili účinnosť užívania kapsúl Erogan ženami. Neexistuje nijaké smerodajné odporúčanie na použitie tohto lieku na liečbu sexuálnej dysfunkcie u žien.