Skúsenosti s používaním Erogan

Skúsenosti s používaním kapsúl Erogan zdieľajú Petru, Craiova, Rumunsko.

Aktívny sexuálny život som začal mať vo veku 16 rokov a desať a pol roka som nepoznal žiadne problémy. Prvý poplašný zvon zaznel v noci po oslave mojich 30. narodenín. Napriek všetkému úsiliu môjho vtedajšieho priateľa sa nič nestalo . . .

Prvé zlyhanie sexu

Recenzia čitateľa, ktorá zlepšila erekciu pomocou kapsúl Erogan

Zlyhanie som považoval za výsledok prekrmovania a po 24-hodinovom odpočinku som to skúsil znova. Všetko prebehlo v poriadku. Od toho dňa to pokračovalo - zakaždým. Jedno rande dopadne dobre, iné - aj keď o týždeň - dokonca prečiarknite z kalendára. Pravdepodobne vznikol psychologický postoj. Pocit nevyhnutnosti ďalšieho zlyhania je bolestivý!

Bolo mi odporúčané prestať piť a fajčiť, podstúpiť liečbu od psychoterapeuta a dokonca súhlasiť s chirurgickým zákrokom. Odmietol som.

Do štyridsiatky sa situácia stala kritickou. Erekcie sa začali objavovať mimoriadne nepredvídateľne, len zriedka, v dôsledku čoho som dokonca prestal spoznávať ženy. Stráviť zvyšok svojho života sám je zlý nápad. Začal som teda hľadať spôsoby, ako problém vyriešiť šetrne.

Hľadanie riešenia

O užívaní najrôznejších syntetických drog, ktoré som si kupoval niekoľko rokov, možno povedať jednu vec: sú buď neaktívne, alebo pôsobia krátko. Bolo potrebné systémové riešenie.

Nie okamžite a nie rýchlo som si vybral fytokomplex Erogan. Reklama sľubovala rýchle vyliečenie potencie, ale so svojimi smutnými skúsenosťami som nečakal okamžitý výsledok. Lekár, s ktorým som sa poradil, ako používať kapsuly Erogan, navrhol začať s úvodnými dávkami. Netrpím na alergie, ale zinku bolo pri mojom životnom štýle zjavne nedostatok.

Skúsenosti s dlhodobým používaním kapsúl Erogan

Eroganové kapsuly v blistroch

Mesiac pijem Erogan jednu kapsulu každých šesť hodín. Okamžite došlo k znateľnému zlepšeniu erekcie, ale podľa lekára to nie je dostatočný výsledok. V mojom prípade na dosiahnutie stabilného účinku trvá minimálne dva mesiace užívania bylinných prípravkov.

Po prvom mesiaci som prešiel na dve kapsuly Erogan denne. Do tej doby sa môj stav citeľne zlepšil: večná ranná melanchólia zmizla, objavil sa zmysel života, dobrá nálada už nepotrebovala piť každý večer. Je pravda, že pokračoval v fajčení, tak ako predtým - balíček denne.

Na konci druhého mesiaca sa mi začali snívať erotické sny, ktoré sa nediali tridsať rokov. Lekár uviedol, že ďalšia liečba si vyžaduje sexuálnu prax. Potom som sa odvážil a pozval ju na rande.

Lepší ako očakávaný výsledok!

Takto ma potešilo použitie pokrokového bylinného lieku. Sme spolu už niekoľko rokov. Aj naďalej preventívne beriem kapsuly Erogan. Moja žena požaduje, aby som prestal fajčiť. Som si istý účinnosťou kapsúl na záchranu života. Nesklamali ma! Máme úplnú objednávku so sexom! Ďakujem za prečítanie mojej recenzie!